Miło nam poinformować, iż Gminna Biblioteka Publiczna w Rzgowie
udostępnia swoim czytelnikom możliwość bezpłatnego korzystania
z wypożyczalni e-książek Legimi.

Każdy czytelnik zarejestrowany w naszej Bibliotece może otrzymać specjalny kod, dający dostęp do wielu nowości i bestsellerów, ale i starszych tytułów – z beletrystyki, literatury faktu i innych popularnych kategorii udostępnianych przez portal Legimi. Wystarczy, że na podstawie otrzymanego w bibliotece unikalnego kodu czytelnicy założą konto i pobiorą bezpłatną aplikację Legimi. Wówczas wszystkie e-książki dostępne w abonamencie będą mogli czytać na smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku. Oczywiście za darmo.

Ważne informacje:

• Czytelnik w danym miesiącu może otrzymać jeden kod.
  • Prośby o kod przyjmowane są od 1-wszego dnia każdego miesiąca (wcześniejsze nie będą brane pod uwagę)
  • Kod jest ważny przez 30 dni. Po upływie tego okresu należy zgłosić się do Biblioteki po nowy kod. Liczba kodów na dany miesiąc jest ograniczona.

Aby uzyskać bezpłatny dostęp do serwisu LEGIMI, wystarczy:

1. Być zapisanym w Bibliotece, oraz mieć konto wolne od wszelkich obciążeń.
  2. Odebrać kod dostępu. Pobrany kod musi być aktywowany w miesiącu, w którym został pobrany. Jeżeli do ostatniego dnia ważności kodu Czytelnik nie aktywuje go, kod ten wygasa, a kolejny kod będzie musiał ponownie uzyskać od pracownika biblioteki.
  3. Wejść na stronę www.legimi.pl/wbppoznan , wpisać kod dostępu otrzymany w bibliotece, a następnie nazwę użytkownika, adres e-mail (na który przesłany zostanie przez Legimi e-mail z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć) i hasło- od tego momentu można korzystać z usługi przez 30 dni.
  4. Pobrać bezpłatną aplikację Legimi na urządzenie, na którym planuje się czytać.
  5. Zalogować się do aplikacji i od tego momentu można czytać e-booki, a także słuchać audiobooków bez ograniczeń.

Gdzie można dostać kod dostępu do serwisu LEGIMI ?

Kod można odebrać osobiście lub telefonicznie w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rzgowie lub Filii w Sławsku.

Aby przedłużyć dostęp do serwisu LEGIMI na kolejny miesiąc, należy:

1. Uzyskać nowy kod z Biblioteki.
  2. Wejść na stronę www.legimi.pl/wbppoznan, wpisać kod dostępu na kolejny miesiąc i  zalogować się na swoje konto, wpisując login i hasło użyte podczas rejestracji do serwisu.

Liczba kodów ograniczona !