W dniu 23 listopada w swoich progach Kino za Rogiem oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Rzgowie gościło dzieci z oddziałów przedszkolnych z Grabienic wraz z opiekunami, które jak co roku świętowały Dzień Pluszowego Misia.

W sali kinowej przedszkolaki chętnie opowiedziały o swoich pluszowych przyjaciołach. Z zainteresowaniem obejrzały bajeczkę pt. ,,Miś Uszatek’’ oraz historię powstania maskotki pluszowego misia. Z wielkim zaangażowaniem brały udział w rozwiązywaniu zagadek, układaniu puzzli oraz w przygotowanych grach imiś zdjęcie 2 zabawach.

Po przejściu do Gminnej Biblioteki dzieci w skupieniu wysłuchały bajek czytanych przez Panią Dyrektor – Dorotę Eltman oraz oglądały liczną kolekcję książek o misiach dostępnych w bibliotece. Podsumowaniem spotkania było wspólne kolorowanie misiów.

Spotkanie przebiegało w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Dostarczyło uczestnikom wiele radości i niezapomnianych wrażeń.