Bal Seniora 2018

 

 

    Tradycją Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Rzgowie przy współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną stało się organizowanie Balu Seniora. Jak co roku ściągają do nas tłumy aby móc bawić się w miłej i radosnej atmosferze. W tym roku uroczystość miała miejsce 3 lutego w restauracji „Nadwarciańska".


    Na wstępie wszystkich przybyłych gości powitali Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Rzgowie p. Dorota Eltman, prezes UTW p. Anna Sadłowska oraz w-ce prezes p. Ireneusz Matecki.

    Wśród gości swoją obecnością zaszczycił nas Wójt Gminy Rzgów p. Grzegorz Matuszak wraz z małżonką.


    Do tańca przygrywał zespół braci Mateckich przy wsparciu solistek.


    W trakcie zabawy przeprowadzono konkurs taneczny, którego pomysłodawcami byli Państwo Rekowie. Na początku każda z par przeszła test wiedzy o balu, z zadawanymi pytaniami nie mieli najmniejszego problemu a odpowiedzi były wręcz śpiewające. Następnie do wybranego utworu każda z par zaprezentowała swoje umiejętności taneczne. Odwagi dodały naszym tancerzom gromkie oklaski i głośny aplauz.


    Ogromnym powodzeniem na każdym balu cieszy się walczyk czekoladowy. Panowie sprawiają radość swoim paniom kupując im słodki upominek jakim jest czekoladka.


    Przez cały czas trwania zabawy wszystkim zebranym dopisywał doskonały humor.

 

Galeria fotografii.